Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi polegające na uciskaniu określonych miejsc na stopach. U mężczyzn należy naciskać na zakończenia nerwowe znajdujące się na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i ostrożnie uciskać pięty. Zabieg należy zapoczątkować od ledwo wyczuwalnych muśnięć i z czasem zwiększać moc ucisku. Każdą z pięt należy badać przez około 5 minut.
Kobiety mocniej reagują na naciskanie miejsc rozmieszczonych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od kręgów. Masaż tych punktów jest doskonałym pomysłem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Panie mogą się zrewanżować dotykaniem miejsca tuż nad włosami łonowymi swojego kochanka. Rozbudzą w ten sposób penisa. Dzięki prostym masażom pożycie łóżkowe viagra taniomoże być o wiele lepsze.
Na uszach znajdują się receptory, które tak samo jak te zamieszczone na stopach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Naciskanie tych receptorów wzmacnia pracę narządów płciowych. Taki masaż może pozytywnie wpłynąć na problemy z potencją.
Masaż uszu nie powinien trwać więcej niż pięć minut. Jeżeli para chce spróbować uciskania konkretnych receptorów, to trzeba wybrać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą szczegółowo, jakie punkty należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra tanio