Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

O ile zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na twardszej erekcji, powinieneś systematycznie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia i formy wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Badania wykazują, że faceci, którzy pokonują pieszo codziennie 3 kilometry, mają o połowę mniej kłopotów ze wzwodem w porównaniu levitra tanio do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zatykanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice funkcjonują na optymalnym poziomie tylko wtedy, kiedy się systematycznie ćwiczy. Nie trzeba na starcie realizować wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, żeby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Niezwykle łatwe ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby zainicjować dostrzegalną różnicę błyskawicznie i w nieskomplikowany sposób. Kolokwialnie mówiąc, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, iż zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem działania nietrwałego, jednakże niesłychanie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do członka. Nigdy nie zauważyłeś małego drżenia tam na dole w trakcie ziewania? Jest to rezultat tego, że tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic członka. Pamiętaj w takim przypadku o częstym ziewaniu oraz wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię wezmą za lesera.

Wyśpij się

Po stosunku twój penis jest zwykle wyczerpany. Musi zregenerować siły. Z tej przyczyny niezwykle ważne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko możesz. Podczas zdrowego snu zdrowy mężczyzna doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, że twój członek jest erekcja zdrowy i przygotowany do ponownego użycia. Twój członek “ładuje się” w czasie snu. Tak więc dla twardej oraz zdrowej erekcji, zdrowy oraz długi sen jest wielce ważny.